TĚLOVÉ, REFLEXNÍ A SPECIÁLNÍ SVÍCE

Tělové svíce, léčebné svíce, terapeutické svíce ale taky třeba magické svíce. Již starodávné národy přišly na to, že pokud v těle nastane nemoc nebo bolest, svědčí to o špatném toku životní energie. Bez energie se hmota (tělo) stává neživá. Již tehdy se začínají k odstranění blokací v těle používat první, primitivní tělové svíce. Nejdříve se začínají vyrábět z kůry stromů nebo bylin tišících bolest. Teprve později se takto vyrobené svíce noří do včelího vosku, čímž se docílí pomalejšího hoření a tím i účinnějšího působení.

telove-svice-ilustrace-08Po zapálení svíce - svíčky (tělové svíce, reflexní svíce, čakrové svíce, pentagramové svíce, speciální svíce, ušní svíce), přiloží tuto zkušený a odborně školený terapeut na postižené místo nebo dráhu. Teplo a bioenergie vytvořené hořením svíce změkčuje v těle nahromaděný maz a tzv. komínovým efektem ho z těla vytahuje ven. Přes rozšířené póry kůže se do těla dostanou výtažky z léčivých bylin. Tímto způsobem svíce napomáhá likvidaci zánětů v organismu a přispívá k celkové regeneraci těla.

Pomocí tělových svíc rovněž velice dobře aktivujeme lymfatický systém organismu, podporujeme přirozenou detoxikaci a aktivujeme tok energie v těle. Působení tělových svíc je harmonizační spojení tepla, světla a vůně. Jde o velice silnou kombinaci, která je pro náš organismus vystavený neustále se zvyšujícímu tlaku a stresu z našeho životního stylu, velice blahodárná!

Můžeme tělové svíce aplikovat sami na sobě? V té souvislosti nás ale napadají další otázky. Stříháte si sami vlasy? Opravujete si sami auto? Šijete si sami šaty? Je zvláštní, jak hodně se staráme o věci, které nás obklopují a jak málo dbáme o své tělo. Tak mnoho toho víme o všeličem - získáváme více a více titulů a diplomů, mluvíme více a více jazyky - ale o sobě a pravidlech fungování našeho těla víme tak málo ... A tak se ptáme - znáte své tělo natolik, aby jste mohli správně pracovat s harmonizačními tělovými svícemi?

Pokud se rozhodnete přikládat a používat tělové svíce sami na sobě, doporučujeme se zaměřit pouze kolena nebo dlaně, maximálně pak ještě chodidla ze shora, pokud víte kde najdete organické dráhy orgánů (meridiány) a čakry. Naše tělo je velmi složitý mechanismus a pouze školený terapeut ví, jakým způsobem, jaký druh svíce a kam svíci správně a přesně přiložit. Pokud své tělo dokonale neznáte, doporučujeme si udělat čas sami pro sebe, uvolnit se a pouze vnímat své tělo. Budete překvapeni, co všechno vám vaše tělo prozradí a jak příjemně se budete cítit.

Udělejte si čas sami pro sebe,uvolněte se a pouze vnímejte své tělo. Budete překvapeni, co všechno vám vaše tělo prozradí a jak příjemně se budete cítit.

U nás ve STUDIO Terapie & Fitness Michael Moder® provádíme různé terapie s tělovými a dalšími svícemi, jenž slouží k harmonizaci, účinné očistě, či detoxikaci organismu. Celý proces vyvolaný tělovou svící působí jak na fyzické úrovni, tak na bioenergetické - odbourává energetické bloky. Použití tělové svíce uvolňuje energetické bloky a tím spouští samoléčebný proces organismu a pomáhá proudění energie i do míst blokádou dosud oslabených. Tělové svíce se používají k odstraňování poruchy trávení, k hubnutí, proti nespavosti, při bolesti svalů a vazů, u vysoké horečky, jako všeobecně povzbuzující element, k eliminaci deprese, nervozity, k posílení imunity, při nachlazení, na chřipku, ženské problémy, čelní a obličejové dutiny, čištění čaker  (čakrové  tělové svíce se aplikují přímo na jednotlivé čakry), na hemeroidy, pro celkové detoxikace organismu, na zmírnění otoků, při začínajícím nachlazení, na rýmu, zánět čelních dutin, bolesti v krku, zánět dýchacích cest, zánět zubů, žaludeční potíže, gynekologické problémy, problémy s prostatou, podpora a zlepšení potence, na zánět močového měchýře nebo močových cest, na opary, na potíže se sluchem, na unavené oči, zlepšení zraku, u štítné žlázy, problémy s komunikací, na odstranění modřiny, na alergie, ekzémy, na bolesti krční páteře, uvolnění trapézových svalů, na hojení jizev, čištění lymfatického systému, při bolestech zad, kloubů, kyčlí, ramen, loktů atd.

Od okamžiku, kdy jsme v našem Studiu začali aplikovat první tělové svíce, už uplynul nějaký čas a my máme radost, že se nyní s vámi můžeme podělit o nabyté zkušenosti a poznatky. Největší radost máme ze širokého spektra použití svící. Při bolestech kloubů pocítili klienti téměř vždy okamžitou úlevu. Výborné výsledky jsme zaznamenali taky u aplikací v oblasti uší, krku a čelních dutin, kde se tak často a ráda usazuje rýma. Ta se začne okamžitě spouštět jako zázrakem. Ne nadarmo jsou v zahraničí označovány tělové svíce jako Zázračné, nebo Magické a jsou používány i v soukromých klinikách a v některých armádních složkách.

Máte otázky a chcete vědět co Vás nejvíce zajímá? Klikněte si na záložku Otázky a odpovědi.

Používání Tělových svící není žádnou novinkou. Tělové svíce se používají tisíce let. Je krásná jejich jednoduchost a účinnost. Je to plamínek, který spojuje dva světy. Terapie Tělová svíce je velmi příjemná. Doporučujeme si ji vyzkoušet. Budete příjemně překvapeni. A pokud se chcete "svíčkování" naučit, přihlašte se do našeho kurzu.

Kvalitu našich služeb potvrzuje i to, že pan Michael Moder - alternativní terapeut, výživový poradce, osobní trenér fitness, majitel různých certifikátů a osvědčení, autor vlastní léčebné Moderovy metody ® a dalších originálních systémů a metod chráněných ochrannými známkami, autor mnoha článků na rozličná témata, lektor, motivační kouč, spisovatel, master director a významný partner společnosti Dr.Nona International Ltd., certifikovaný manažer s letitými zkušenostmi v obchodě a marketingu, s bohatými zkušenostmi i ze zahraničí, host a moderátor televizních pořadů Uzdravme se sami a Svět plný záhad, byl za své výsledky v trenérské, poradenské a terapeutické práci nominován našimi spokojenými klienty (i z řad lékařů) do významné světové encyklopedie významných osobností Hübners Who is Who, jíž se stal počátkem roku 2009 členem. Děkujeme všem klientům za ocenění naší práce. Členství a uvedení v encyklopedii Hübners Who is Who si velice vážíme. Je pro nás nejen poctou, uznáním a dobrou referencí, ale i závazkem do budoucna.

TOP