Odpověď na tuto otázku je velice složitá. Myslíme si, že člověk, který se v životě s tímto onemocněním setká, se ocitá před velikou zkouškou, kdy je potřeba si spoustu věcí uvědomit, přehodnotit a přijmout. U terapeuta je to vždy otázka pokory. Australští domorodci na toto téma říkají, že každá nemoc, která byla alespoň jednou vyléčená je léčitelná. Na toto téma by jistě mohl vzniknout samostatný článek, nebo dokonce celá přednáška. My se do léčení těchto onemocnění v našem Studiu nepouštíme, ale máme řadu klientů, kteří prožívají tuto náročnou etapu v kruhu svých blízkých a tady pomáháme pomocí tělových svíc uvolnit emoční body a harmonizovat psychiku a tím i takto náročnou situaci zvládnout. Myslím, že dle ohlasů našich klientů velmi úspěšně. Odpovídáme tak i na další častou otázku, a to jestli jsou svíce vhodné při stavech úzkostí, depresí a pod.? Jednoznačně ANO ! Zde se dají použít jednak svíce harmonizační, uvolňující psychiku nebo i svíce čakrové a pentagramové.

To je velmi dobrá otázka a my za ni děkujeme. Na trhu se v poslední době objevila celá řada Tělových svicí v různých baleních. Udivilo nás, kde všude se dají tyto svíce koupit a v jaké "kvalitě". Jsme z toho trošku smutní. My používáme po 8 letech vlastní ručně vyráběné 100% BIO Tělové svíce, Reflexní svíce a Speciální svíce (Čakrové a Pentagramové) vyráběné pod naší značkou.

Ano. Princip komínového efektu je téměř shodný, avšak ušní svíce mají trošku jiný tvar, neobsahují esence a na spodním konci jsou tenké, což sice umožňuje lepší přístup do ucha, na druhou stranu to znemožňuje jejich použití na jiných částech těla, kde potřebujeme, aby se svíce "přisála" na dané místo, nebo dráhu. Tělové svíce lze použít i jako ušní. Vždy je ale lepší a to platí pro jakoukoliv aplikaci, aby ji prováděl zkušený a školený terapeut.

Míst na těle, kde se dají tělové svíce použít je opravdu spousta. Proto také vyrábíme více druhů svící podle způsobu použití. Někdy nás sami klienti přimějí k vyzkoušení nových postupů a míst. Určitě můžeme vyzkoušet odstranit opary, hemoroidy, gynekologické problémy, u mužů problémy s prostatou. Dobré výsledky jsme zaznamenali v oblastech jater, ledvin, celé bederní oblasti, otoků končetin, uvolňování svalů u sportovců a mnoho dalších. Jen pro zajímavost, dospěly k zajímavým výsledkům u tvrdě cvičících sportovců, což například u kulturistů vedlo k urychlení regenerace a rychlejšímu svalovému růstu i zvýšení výkonnosti.

To je velice individuální. Vždy záleží na daném problému, na tom, v jakém je stádiu a rozsahu. Často tuto terapii kombinujeme i s jiným druhem terapií. Většinou se udává 6 až 10 aplikací, ale máme i případy, že svíce zabrala hned na poprvé, někdy se nám naopak bolest neustále přemísťuje.

Téměř ne. Svíce se ale zásadně neaplikují na oblast srdce, přímo na hlavu (korunní čakra), nebo na či do otevřené rány.

Ano, naše reference naleznete zde.

Ano. Je důležité, kde na těle se akné objevuje. Dle místa výskytu se pak určí, který orgán nebo jeho dráha jsou v nepořádku. U aplikací na kůži dochází prvních 2 až 3 dnech ke "zhoršení", ale pak se pupínky začnou pomalu zmenšovat. U aplikací na kůži je vždy potřeba více terapií. Příčiny vzniku mohou být různé. Máme zkušenost i s aplikací svíc pro odstranění bradavic na chodidlech.

Použití svící není nijak věkově omezeno. Vždy záleží na tom, zda dítě dovede v klidu ležet cca 30 min. U dětí máme nejlepší zkušenosti a výsledky z aplikací na hrudníku - kašel, rýma, uši, ale i bolavá bříška a v neposlední řadě odstraňování různých druhů strachů. Na děti jsou v dnešní uspěchané době často kladeny vysoké nároky jak ve škole, tak v různých sportovních kroužcích, z čehož plyne v dětských hlavičkách jakási přemíra zodpovědnosti.Pak mají děti pocit staženého hrudníku, často kašlou a pod.

Bylo by hloupé domnívat se, že pouhým přiložením tělové svíce zhubnete ! Pokud řešíme otázku nadváhy, je nejprve potřeba si uvědomit, proč se něčí tělo rozhodlo zabalit a schovat do tukového polštáře. K podpoře hubnutí se používají svíce k aktivaci metabolismu, detoxikaci organismu a k redukci pak speciální svíce, to už jsou však složitější aplikace. Bez cvičení a redukčního jídelníčku to ale nejde. Ale i tak mohou tělové svíce výrazně přispět k redukci nadváhy.

Ano. Ale veškeré terapie označujeme jako doplňkové, to znamená, že nenahrazují medikamentózní léčbu. Nelze vyléčit oční vadu jako takovou, ale klienti, kteří nosí dlouhodobě brýle popsali pocit uvolnění napětí v očích a za očima, někteří popisují "čistější" vidění. Co se týče uší, používáme speciální body kolem uší, na krku a přímo v uchu. Ucho je složitý orgán a nedoporučujeme zkoušet provádět takové terapie bez zkušeností a odborné praxe.

Ano. Můžete si je koupit přímo od nás nebo od našich obchodních zástupců po celé ČR a také v našem eshopu (www.telove-svice.eu). Námi vyškolení klienti mají stabilně výhodnější cenu. Primární je pro nás kvalita. Jak práce, tak i materiálu. Používaných svící i olejíčků atd. Musíme podotknout, že na trhu je spousta nekvalitních svící, které zcela postrádají energetický potenciál a nekteré z nich jsou i zdraví nebezpečné. Vyrábějí se pokoutně s jediným záměrem na nich vydělat. Bohužel ...

Ano. Vyškolení absolventi následně obdrží osvědčení o absolvování našich seminářů.

TOP