KDO VÁS POVEDE NA CESTĚ KE ZDRAVÍ?

Společnost Michael Moder® provozující STUDIO Terapie & Fitness Michael Moder® založil pan Michael Moder, který se tématikou zdraví, poznávání sebe sama a fungováním těla, psychikou, svalovým a kosterním aparátem aktivně zabývá od roku 1982. (Své zkušenosti načerpal nejen v ČR, ale i z USA a dalších zemích).

MICHAEL MODER

alternativní terapeut, výživový poradce, osobní trenér fitness, majitel různých certifikátů a osvědčení, autor vlastní léčebné Moderovy metody® a dalších originálních systémů a metod chráněných ochrannými známkami, autor mnoha článků na rozličná témata, lektor, motivační kouč, spisovatel, master director a významný partner společnosti Dr.Nona International Ltd., certifikovaný manažer s letitými zkušenostmi v obchodě a marketingu, s bohatými zkušenostmi i ze zahraničí. Host a moderátor televizních pořadů Uzdravme se sami a Svět plný záhad. Za své výsledky v trenérské, poradenské a terapeutické práci byl nominován do významné světové encyklopedie významných osobností Hübners Who is Who, jíž se stal počátkem roku 2009 členem.

LUCIE BALÁŽOVÁ

alternativní terapeut, osobní trenér fitness, lektor, majitelka různých certifikátů a osvědčení, specialistka na podpůrnou léčbu produkty Mrtvého moře s archeou, etikoterapii a esoterní léčbu, master director a významný partner společnosti Dr.Nona International Ltd.

A DALŠÍ ODBORNÍCI

Tématikou zdraví a alternativní medicínou se zabýváme profesionálně každý den už mnoho let. Kdysi "koníček" se nám postupně změnil v opravdové poslání. Naše poznatky z praxe přednášíme i vyučujeme v různých kurzech. Z mnoha našich klientů se stali dlouholetí přátelé, kteří se na nás obracejí s důvěrou se svými problémy. Našimi klienty jsou lidé různého stáří obou pohlaví. Pracujeme s dětmi, ženami toužícími po miminku, s těhotnými ženami, maminkami, sportovci, postiženými, nemocnými, lidmi v důchodovém věku i s celými rodinami.

TOP